Opinie

szkoleniowcy/współpracownicy​

Skąd się znamy?
Znamy się ze szkoleń i warsztatów głównie z dziedzin body&mind.

Jakie wrażenie wywarłam na Tobie jako człowiek, a jakie jako kursantka?
Jako Człowiek – otwarta, zarażająca dobrą energią, pozytywnie nastawiona do otoczenia. Jako Kursantka – pilna, zaangażowana i z otwartą głową, chętna do dyskusji i poznania odmiennych opinii.

Pierwsze skojarzenie z moją osobą
Świadomy ruch, dobry trening, jakość.

Jakie są moje mocne strony?
Wydaje mi się, że przede wszystkim umiejętność obserwacji i dopasowania swoich umiejętności trenerskich do danej sytuacji.

Czy poleciłbyś moje usługi osobom poszukującym trenera?
Oczywiście, że poleciłbym. W wolnym czasie sam bym chętnie z nich skorzystał.

Patryk Tomaszewski
SZKOLENIOWIEC

Skąd się znamy?
Poznaliśmy się podczas szkolenia GT Instructor Practice podczas, którego Karolina z resztą grupy przygotowywała. się do wprowadzenia systemu treningowego GT na Śląsku.

Jakie wrażenie wywarłam na Tobie jako człowiek, a jakie jako kursantka?
Karolina to uśmiechnięta, ciepła ale jednocześnie bardzo konkretna osoba. Urzekło mnie jej poczucie humoru, a jednocześnie pełna koncentracja w działaniu i spory hart ducha. Jako kursantkę pamiętam ją jako dociekliwą perfekcjonistkę, która chciała poznać każdy cm2 systemu trenigowego, w który wchodziła.

Pierwsze skojarzenie z moją osobą
„Atomówka” – wulkan energii z super poczuciem humoru.

Jakie są moje mocne strony?
Siła i panowanie nad ciałem jeśli chodzi o aspekty sprawnościowe. Do tego dorzuciłbym jeszcze wysokiej jakości detalizm w ruchach. Zdecydowanie na plus oceniam jej mental do pracy trenerskiej gdzie dążenie do poznania wszystkich obszarów zgłębianego tematu jest kluczem do efektywności proponowanych potem usług.

Czy poleciłbyś moje usługi osobom poszukującym trenera?
Zdecydowanie TAK. Karolina to trener kompletny, którego edukacja jest bardzo szeroka i nie koncentruje się tylko na jednym wycinku fitnessu czy szeroko pojętej aktywności fizycznej. Z doświadczenia wiem, że właśnie taka rozległa perspektywa na ruch jest gwarantem sukcesu dla podopiecznych. POLECAM!

Marek Mroczek
SZKOLENIOWIEC

Skąd się znamy?
Karolinę poznałem ładnych parę lat temu, jeszcze w gliwickim Fitness Club 24, gdzie razem pracowaliśmy. Od tamtej pory nasze drogi zawodowe krzyżowały się wielokrotnie, w różnych klubach na śląsku.

Jakie wrażenie wywarłam na Tobie jako człowiek, a jakie jako kursantka?
Karolina to nieco zakręcony, wyjątkowo energiczny fachowiec! Zdecydowanie jest osobą, której mogę powierzyć realizację zajęć fitness pod klucz, mając pewność że zostaną zrealizowane na najwyższym możliwym poziomie. Prywatnie bardzo kontaktowa i inteligentna, można zarówno porozmawiać na tematy branżowe, jak i się po prostu podroczyć 😉

Pierwsze skojarzenie z moją osobą
Mała, ale wariat 😉

Jakie są moje mocne strony?
Wysoki poziom techniczny Karoliny, w połączeniu z wyjątkową motoryką (jest bardzo silna i wytrzymała, nie tracąc przy tym mobilności) sprawia, że poza widoczną wiedzą i obyciem ze światem fitness – wyróżnia się autentyczną sprawnością fizyczną.

Czy poleciłbyś moje usługi osobom poszukującym trenera?
Zdecydowanie tak – szczególnie osobom poszukującym dojrzałego fachowca, który w pracy korzysta z nabytego na przestrzeni lat doświadczenia, a nie tylko kolorowych gadżetów treningowych.

Paweł Maroczkaniec
manager Strefa Ruchu

Opinie uczestników

Na treningi personalne u Karoliny trafiłam z polecenia koleżanki i nie zawiodłam się. Współpracujemy od niedawna, ale podczas każdego spotkania czuję, że dostaję to czego potrzebowałam. Karolina jest osobą przede wszystkim kompetentną, to NIE jest domorosły trener, tylko profesjonalistka. Ćwiczenia są dostosowane do moich możliwości, Karolina zwraca dużą uwagę na poprawność wykonania, angażowanie odpowiednich partii mięśni przy jednoczesnym odciążeniu kręgosłupa. Do tego jest osobą miłą, bezpośrednią, kontaktową. Serdecznie polecam początkującym i zaawansowanym, trening z Karoliną na pewno pomoże lepiej zrozumieć własne ciało i korzystać z niego.
Justyna Baytel
Uczestnik zajęć
Dawno dawno temu, na maratonie charytatywnym fitness poznałem Karolinę. Deep Work z nią przetrwałem choć zawsze jak masz pierwszy raz do czynienia z nowym instruktorem to nie wiadomo czego można się spodziewać. Osoba o skromnym wzroście lecz nienaganną sylwetką, z dużym zaangażowaniem prowadzi zajęcia kładąc ogromny nacisk na techniczne wykonywanie ćwiczeń, co jest na plus by sobie samemu krzywdy nie zrobić. W prowadzenie zajęć wkłada całe serce i swoje dotychczasowe doświadczenie. Ja, jako fan cardio i interwałów, bardzo lubię Deep Work i Tabatę z Karoliną. Trzeba się przyzwyczaić do tego, że czasem "krzyczy" i pogania, to dodatkowo motywuje do większego wysiłku. Polecam wszystkim niezdecydowanym , amatorom, zaawansowanym i całej reszcie, którzy cenią profesjonalizm.
Rafał Kołoczko
uczestnik zajęć
Karolina to przede wszystkim wyjątkowa osobowość. Potrafi rozbawić jednym słowem, ma do siebie ogromny dystans i emanuje pozytywną energią. Jako trener jest profesjonalna, stara się poznać uczestników zajęć, zwraca uwagę na ich możliwości zdrowotne i ruchowe. Gdy trzeba: zmobilizuje do wysiłku, zaproponuje odpowiedniego rehabilitanta lub po prostu pogada.
Dla mnie to trener idealny!
Agnieszka Musiał
Uczestnik zajęć
Od wielu lat borykam się z silnym bólem pleców, który dokucza mi ze zmienną częstotliwością. Moje dolegliwości w dużej mierze spowodowane są trybem siedzącej pracy, co za tym idzie napięciami mięśni. Koleżanka poleciła mi lekcje pilates w klubie Reha-Fit. Postanowiłem spróbować i przekonać się czy tego typu zajęcia mi pomogą. Staram, się uczestniczyć przynajmniej raz w tygodniu w zajęciach grupowych i raz w tygodniu w indywidualnych dostosowanych do moich problemów. Zajęcia prowadzi Karolina. Dzięki doborowi odpowiedniego zestawu ćwiczeń odczuwam dużą poprawę. Zajęcia są dynamiczne, sposób tłumaczenia jak należy wykonać ćwiczenie obrazowy i dokładny. W czasie pandemii COVID-19 ćwiczymy "przez Skypa", co w niczym nie umniejsza jakości zajęć. Otwarty styl bycia i poczucie humoru Karoliny, tak w kontakcie bezpośrednim jak i internetowym, wprowadzają miłą i fajną atmosferę. Zdecydowanie polecam ją jako trenera - zarówno w zakresie zajęć grupowych jak i indywidualnych.
Witold Oleksy
uczestnik zajęć